شبکه رفاهی پزشکی سپید چیست :

شبکه سپید، نام اختصاری مجموعه توسعه ‌دهنده امور رفاهی جامعه پزشکی و درمانی است که شرکت توسعه رفــاه سپید مسئولیت آن را برعهده دارد. شبکه سپید فعالیت خود را در سال 1393 در سازمان نظام ‌پزشکی مشهد به عنوان طراح، توسعه دهنده و مجری امور رفاهی سازمان نظام پزشکی مشهد آغاز کرد و طی سالیان متمادی با توجه به گسترش خدمات رفاهی و مجموعه طرف قرارداد، جامعه مخاطب خود را به اعضای سازمان های پزشکی شهرستان‌ها و سازمان نظام دامپزشکی و پرستاری گسترش داد. شبکه سپید هم اکنون با همراهی یک تیم متخصص و به سرپرستی مرتضی بهاءالدینی فعالیت می نماید.

 مخاطبین شبکه سپید

تعداد۲۶۰۰۰ نفر (خانواده) از اعضاء جامعه پزشکی و درمانی استان خراسان رضوی به واسطه 6 سال فعالیت تخصصی در زمینه خدمات رفاهی و تجاری، شبکه و تشکیلات بزرگ و تخصصی ای را در این زمینه ایجاد نموده اند.

 امکانات و پتانسیل شبکه سپید

ارتباط مستقیم با اعضاء جامعه پزشکی و درمانی مشهد و برخی شهرهای کشور و نیز ارتباطات گسترده با تولیدکنندگان و تامین کنندگان برتر کالا و خدمات در سطح کشور و نیز سابقه حضور در سازمان های نظام پزشکی شهرستانهای کشور و از سوی دیگر وجود شرکت دانش بنیان IT و تیم متخصص تولید محتوا در زیرمجموعه شبکه سپید، باعث شده است شبکه سپید در شناخت و رفع نیازهای مخاطبین خود و نیز ایجاد زیرساخت های تکنولوژیکی مورد نیاز مجموعه ها و برند ها و تشکیلات رفاهی کاملا سریع و چابک عمل نماید.

 

مزیت های همکاری با شبکه سپید

با توجه به بستر های ایجاد شده در زمینه اطلاع رسانی به اعضای جامعه پزشکی و نیز تجربه چندین ساله ارائه خدمات رفاهی و همچنین اعتماد شکل گرفته از سوی اعضای تحت پوشش، همکاری با شبکه سپید قطعا می تواند منجر به ایجاد سهم بازار بیشتری از جامعه پزشکی و کادر درمان و تقویت برندینگ برای مجموعه‌های همکار گردد.
از سوی دیگر این همکاری با توجه به بار سنگین مبارزه با کرونا که بر دوش سپید پوشان عرصه سلامت می باشد می تواند قدم خوبی در راستای انجام مسئولیت اجتماعی مجموعه شما نیز باشد.

برای اطلاع از نحوه همکاری با شبکه سپید با مدیر بازرگانی مجموعه به شماره تماس 09154520975 – آقای مهندس ملک السادات – تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما

آدرس کانال تلگرامی و گروه واتساپی رفاهی پزشکی سپید : RefahiPezeshki

آدرس صفحه اینستاگرام شبکه سپید : RefahiPezeshki


آدرس پستی :
تهران ، خیابان پاسداران ، خیابان گلستان پنجم ( شهید موسوی ) ، پلاک ۲۴۳ ، طبقه سوم
مشهد ، پارک علم و فناوری خراسان رضوی ، ساختمان مرکزی ، شماره ۵۰۹
مشهد ، خیابان ابن سینا ۳، ساختمان evidence (پلاک ۱۵) طبقه سوم ، واحد ۱۱
شماره تماس :
۰۹۱۵۴۵۲۰۹۷۵   و   ۰۹۱۲۰۷۷۴۶۷۷