درباره شبکه سپید

توسعه‌دهنده امور رفاهی جامعه پزشکی و درمانی

درباره شبکه سپید

توسعه‌دهنده امور رفاهی جامعه پزشکی و درمانی

شبکه سپید ، نام اختصاری توسعه‌دهنده امور رفاهی جامعه پزشکی و درمانی است که شرکت توسعه رفــاه پــاد مسئولیت آن را برعهده دارد. 

شبکه سپید از اول اردیبهشت سال 1394 به صورت رسمی و با نام شبکه رفاهی سازمان نظام پزشکی آغاز به کار کرد و هم اکنون با همراهی یک تیم متخصص و به سرپرستی مرتضی بهاءالدینی فعالیت می نماید.

مطالب

شبکه سپید، همواره کوشیده است  تا در عرصه ارائه خدمات متنوع، متناسب و ارزشمند به افراد و خانواده های محترم اعضای سازمان نظام پزشکی پیشرو و پیشتاز باشد.

خدماتی که هم اکنون به همکاران ارائه می شود شامل موارد زیر است؛ چنانچه فکر میکنید جای خدمت خاصی در فهرست خدمات شبکه سپید خالیست، اینجا کلیک کنید و به ما اعلام بفرمایید.

خدمات جاری شبکه سپید

گردشگری و سفر

– اجرای تورهای تفریحی و گردشگری یکروزه و چند روزه مختص همکاران
– اجرای تورهای خاص خارجی ویژه همکاران
– ارایه بلیط پروازهای خارجی با تخفیف ویژه
– اقامت همکاران در هتل های طرف قرارداد شبکه سپید در سراسر کشور
– رزرو هتل در سراسر دنیا

ویزا و خدمات مهاجرت

– ارائه ویزا توریستی کانادا ، اروپا ، استرالیا و آسیا با تخفیف و شرایط ویژه
– اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اروپا و کانادا و استرالیا ویژه خانواده ی اعضاء محترم
– اخذ اقامت کاری ، تحصیلی و سرمایه گذاری از کانادا ، اروپا و استرالیا
– برگزاری تورآموزشی و تفریحی زبان انگلیسی ویژه فرزندان 11 تا 17 در کالج umc کانادا

وسایل دفاع شخصی

– ارائه وسایل دفاع شخصی ( اسپری فلفل و شوکر) به کلیه همکاران

تخفیف و تسهیلات

– ارائه تخفیف و تسهیلات خرید کالا و خدمات مختلف از مراکز و برندهای معتبر

فرهنگی و آموزشی

– برگزاری کارگاه ها و دورهای فرهنگی و آموزشی ویژه اعضاء و خانواده ها محترم

ارزش شبکه سپید

شبکه سپید چه ارزشی برای اعضاء و همکاران ایجاد می نماید و از چه طریقی؟

– صرفه جویی در زمان به دلیل عدم نیاز به صرف وقت برای بررسی و اعتبار سنجی

– اطمینان بیشتر از کیفیت خدمات به دلیل اینکه تیم شبکه سپید تمامی موارد را قبلا بررسی کرده اند

– اطمینان از مناسب بودن قیمت ، به دلیل اینکه تیم شبکه سپید با مجموعه خدمات دهنده مذاکره و مناسب ترین قیمت ها را بواسطه خرید جمعی از مجموعه دریافت کرده اند. قیمتی که مطمئنا از خرید فردی و به تنهایی مناسب تر است.

– اطمینان خاطر از اینکه حقوق شما پایمال نمیشود ، چرا که شبکه سپید به واسطه قراردادی که با مجموعه های خدمات دهنده دارد ، در صورتی که قصور آن مجموعه اثبات شود از حقوق شما دفاع خواهد کرد.

– پرداخت حق عضویت سالانه سازمان نظام پزشکی توسط شبکه سپید در صورت رسیدن به حد نصاب امتیاز  لازم

شعار شبکه سپید

ضمانت بالاترین کیفیت با مناسب ترین قیمت ” شعار ما در شبکه سپید است.

قوانین

قوانین و مقررات

استفاده از سامانه آنلاین شبکه رفاهی سازمان نظام پزشکی مشهد ( شبکه سپید ) به هر شکل ، به معنای آگاهی و قبول شرایط مندرج در این بخش است ؛ از این رو خواهشمند است موارد زیر را مطالعه فرمایید.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل همه شرایط و قوانین این سامانه از سوی کاربر است و شرایط و قوانین مندرج، به عنوان توافق‏‌های قبلی به حساب می آید. اصول و رویه‏‌های سامانه امور رفاهی سازمان نظام پزشکی مشهد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و اعضاء سازمان است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط خواهد بود.

معرفی واژگان و اصطلاح ها

کاربر یا اعضاء سازمان: به شخصی از اعضاء سازمان نظام پزشکی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش اقدام کند. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که اعضاء در اطلاعات کاربری خود ثبت می‌کند، به عنوان آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی مورد تایید اعضاء به حساب می آید و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شبکه رفاهی سازمان نظام پزشکی از آن طریق صورت می‌گیرد.

سفارش : محصول و یا خدماتی است که اعضاء و کاربران انتخاب می کند و با افزودن آن ها به سبد خرید قصد ثبت سفارش آنها را دارد.

روز کاری : به معنی شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناء تعطیلات رسمی است و همه سفارش‏‌ها در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌‏شوند؛ کاربران امکان سفارش گذاری و استفاده از سامانه را در هر ساعت از شبانه روز خواهند داشت.

شرایط و قوانین ثبت سفارش

لازم است که کاربران در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراین صورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و زیان احتمالی بر عهده ایشان است. علاوه بر این سفارش های ثبت شده تنها به شخص معرفی شده در فرم اطلاعات کاربران و با کنترل کارت عضویت و شناسایی اعضاء انجام می پذیرد؛ شخص معرفی شده می تواند شخص کاربر و یا فرد مورد تایید وی باشد.

در صورتی که موجودی محصول و یا تاریخ ارائه خدمتی در سامانه به پایان برسد، حتی پس از سفارش‌‏گذاری کاربر و اعضاء سازمان ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شبکه رفاهی سازمان محفوظ است.

در صورت بروز خطا در درج قیمت کالاهای موجود، شبکه رفاهی سازمان نظام پزشکی می تواند سفارش ثبت شده کاربر را ابطال و وجه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز نماید.

ارسال کالا

کلیه هزینه های ارسال کالا از شبکه رفاهی سازمان به عهده کاربر می باشد که به صورت پس کرایه (پرداخت کرایه در محل توسط کاربر) انجام می گیرد

با توجه به این که سفارشات این سامانه دارای ابعاد مختلف می باشد شیوه ارسال آن بسه به نوع کالا از طریق پست و یا باربری های مجاز و مورد تایید شبکه رفاهی انجام خواهد گرفت.

تحویل کالا فقط به ادرس درج شده در هنگام ثبت سفارش امکان پذیر است و برای ارسال تمامی مرسوله ها با کاربر تماس گرفته می شود.

برگشت / تعویض کالا

تعویض کالای خریداری شده تا ۷ روز پس از خرید، در صورتی امکان پذیر است که اشکال یا ایرادی در کالا وجود داشته باشد، یا کالا با اطلاعات مندرج در وبسایت مطابقت نداشته باشد؛ علاوه بر این لازم است کالا تست و یا استفاده نشده باشد. برای اطلاع از نحوه تعویض کالا می توانید در ساعات کاری با استفاده از اطلاعات برگه تماس با شبکه رفاهی سازمان نظام پزشکی ارتباط برقرار کنید.

حریم خصوصی

سیاست های حفظ حریم خصوصی ، مشخص می کند که چگونه شبکه سپید ( امور رفاهی سازمان نظام پزشکی ) از اطلاعات شما استفاده و آنها را به اشتراک می گذارد . سیاست های امنیتی  مشمول اطلاعاتی است که ما در زمان بازدید شما از وب سایت شبکه رفاهی سازمان و یا تماس با ما، جمع آوری می کنیم .

سیاست های حفظ حریم خصوصی ، ممکن است در بازه های زمانی مختلفی تغییر یابند. در صورت اعمال هرگونه تغییر ، با تغییر تاریخ بهنگام سازی که در ابتدای این متن آورده می شود ، شما را از این موضوع آگاه ساخته و مراتب از طریق اعلام عمومی بر روی سایت اطلاع رسانی خواهد شد . ما شما را به مطالعه سیاست های حفظ حریم خصوصی در اولین فرصت دعوت می نمائیم .

جمع آوری اطلاعات

اطلاعاتی را که شما مستقیما در اختیار ما قرار می دهید ، جمع آوری می کنیم . مثلا زمانی که شما یک اکانت بر روی وب سایت شبکه رفاهی ایجاد می کنید و یا اقدام به تکمیل و ارسال فرم های تماس با ما می نمائید . این اطلاعات عموما شامل نام ، آدرس ایمیل ، آدرس پستی ، تلفن و اطلاعاتی در خصوص عنوان شغلی و محل کار شما است .

اطلاعاتی که ما بطور اتوماتیک جمع آوری می کنیم

زمانی که شما سامانه شبکه رفاهی سازمان نظام پزشکی را مشاهده می نمایید، ما بطور اتوماتیک اطلاعاتی نظیر موارد ذیل را جمع آوری می کنیم :

 اطلاعات لاگ : ما اطلاعات شما در زمان استفاده از سایت نظیر نوع مرورگر ، زمان استفاده ، صفحاتی که مشاهده می کنید و آدرس IP را ثبت می کنیم .

اطلاعات دستگاه : ما اطلاعات در خصوص نوع دستگاهی که به سایت متصل شده اید را نظیر مدل سخت افزار ، سیستم عامل و شماره نسخه را جمع آوری و ذخیره می کنیم .

اطلاعات جمع آوری شده توسط کوکی و سایر فناوری های ردیابی : ما از فناوری های مختلفی برای جمع آوری اطلاعات استفاده می کنیم . این موضوع می تواند شامل ارسال کوکی بر روی کامپیوتر و یا سایر دستگاه های ارتباطی شما باشد . کوکی فایل داده کوچکی است که بر روی هارد درایو و یا حافظه دستگاه شما ذخیره شده و به ما کمک می کنند تا بتوانیم  خدمات بهتری را بر اساس تجربه شما  ارایه نماییم .

استفاده از اطلاعات

ما از اطلاعات شما در موارد ذیل استفاده می کنیم :

ارایه و بهیود خدمات و سرویس های شبکه رفاهی سازمان نظام پزشکی

 ارسال اعلامیه های فنی ، بهنگام سازی ، هشدارهای امنیتی و پیام های مدیریتی

پاسخ به توضیحات ، سوالات و درخواست های شما که از طریق بخش تماس از آن آگاه می شویم.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات شما

ما به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی اطلاعات شما را با سایرین به اشتراک نخواهیم گذاشت .

این صفحه را به اشتراک بگذارید...

پشتیبانی آنلاین

سلام! با کارشناس ما در تلگرام یا واتساپ چت کنید.

معمولا در کمتر از چند دقیقه جواب داده خواهد شد...

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه سپید، می باشد.

پشتیبانی آنلاین

سلام! با کارشناس ما در تلگرام یا واتساپ چت کنید.

معمولا در کمتر از چند دقیقه جواب داده خواهد شد...