شرکت در نخستین نمایشگاه مجازی شبکه رفاهی پزشکی سپید ویژه اصناف و برند های منتخب

نمایشگاه رفاهی پزشکی سپید چیست ؟

شبکه سپید (شرکت توسعه دهنده امور رفاهی جامعه پزشکی و درمانی) در نظر دارد نمایشگاهی به مناسبت پایان سال و شروع خریدهای قبل از سال اعضای تحت پوشش خود ( پزشکان و اعضاء جامعه پزشکی) و با هدف ارائه خدمات متمایز در میان جامعه پزشکی و درمانی، نمایشگاهی را با حضور مجموعه های برتر و منتخب در سطح شهر مشهد برگزار نماید.


نحوه برگزاری نمایشگاه

با توجه به محدودیت های پاندمی کووید ۱۹ و لزوم رعایت فاصله اجتماعی و نیز تعداد بیشتر بازدیدکنندگان در فضای مجازی بر آن شدیم تا نمایشگاه را به صورت مجازی برگزار نماییم.

در نمایشگاه مجازی ، اعضاء جامعه پزشکی و درمانی به (غرفه) صفحه اختصاصی شما در نمایشگاه هدایت می شوند و پس از مشاهده اطلاعات و شرایط خرید از مجموعه شما، به فروشگاه (های) شما مراجعه و یا از طریق وبسایت فروش آنلاین شما ( در صورت وجود ) نسبت به خرید خود اقدام مینمایند.


زمان برگزاری نمایشگاه

۱۵ بهمن لغایت ۳۰ بهمن ۱۳۹۹


موضوع نمایشگاه

لوازم خانه و آشپزخانه – پوشاک – کیف و کفش – لوازم تزئینی و روشنایی – لوازم بازی و تفریحی –  کتاب و لوازم تحریر – طلا و جواهر – املاک پزشکی و مسکونی –  خدمات سرمایه گذاری – سفر، گردشگری، مهاجرت – خودرو 
 
 

مخاطبین نمایشگاه

۲۶ هزار ( خانواده ) نفر از اعضاء جامعه پزشکی و درمانی مشهد شامل پزشکان عمومی و متخصص، داروسازان، دندانپزشکان، پرستاران و دامپزشکان مشهد و استان خراسان رضوی


مزیت های شرکت در نمایشگاه

🔷 معرفی مجموعه در میان جامعه مخاطب شبکه سپید که بالغ بر ۲۶۰۰۰ نفر از پزشکان و کادر درمان مشهد میباشند. ( پزشکان عمومی و متخصص ، داروسازان ، دندانپزشکان، پرستاران، ماما و دامپزشکان )
🔷 روزهای پایانی سال زمان تعیین کننده ای برای افزایش فروش در بازار و بین اعضاء جامعه میباشد.
🔷 ارتقاء نام و سطح برند مجموعه در میان اعضاء کادر پزشکی و درمانی
🔷 انجام مسئولیت اجتماعی در قبال کادر درمان. ( پس از گذشت بیش از یک سال از درگیری جهانی با بیماری کرونا، همچنان کادر درمان با جانفشانی ، غافل از زندگی روزمره به خدمت در خط مقدم مبارزه با بیماری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مشغول میباشد . شرکت در این نمایشگاه می تواند قدم بسیار مثبتی در راستای انجام‌ مسئولیت اجتماعی مجموعه شما باشد.)


خدمات نمایشگاه سپید به مجموعه های شرکت کننده

  1. تعریف صفحه و طراحی غرفه اختصاصی در نمایشگاه مجازی
  2. تولید محتوا موثر برای پرزنت مجموعه در میان بازدیدکنندگان و درج در صفحه اختصاصی
  3. درج تمامی اطلاعات مجموعه اعم ازآدرس ،شماره تماس،سایت ، اینستاگرام و تلگرام و غیره با امکان لینک شدن به صفحات مجازی مجموعه
  4. ایجاد دسترسی آسان برای مخاطب نمایشگاه برای ورود به سایت مجموعه
  5. امکان اختصاص گالری عکس در صفحه اختصاصی


هزینه شرکت در نمایشگاه

هزینه شرکت در نمایشگاه ۳ میلیون تومان میباشد که پس از تخفیف ۷۰ درصدی برای متقاضیان ارائه خدمات به جامعه پزشکی به مبلغ ۹۰۰ هزار تومان می‌تواند کاهش پیدا نماید.
( در صورتی که مجموعه های شرکت کننده در نمایشگاه ، متقاضی ارائه خدمات شش ماهه و یا یکساله به اعضاء جامعه پزشکی باشند میتوانند از تخفیف ۷۰ درصدی هزینه شرکت در نمایشگاه بهره مند گردند )

برای مشاهده شرایط همکاری شش ماهه و یکساله با شبکه سپید کلیک کنید.

تماس با ما

آدرس کانال تلگرامی و گروه واتساپی رفاهی پزشکی سپید : RefahiPezeshki

آدرس صفحه اینستاگرام شبکه سپید : RefahiPezeshki


آدرس پستی :
تهران ، خیابان پاسداران ، خیابان گلستان پنجم ( شهید موسوی ) ، پلاک ۲۴۳ ، طبقه سوم
مشهد ، پارک علم و فناوری خراسان رضوی ، ساختمان مرکزی ، شماره ۵۰۹
مشهد ، خیابان ابن سینا ۳، ساختمان evidence (پلاک ۱۵) طبقه سوم ، واحد ۱۱
شماره تماس :
۰۹۱۵۴۵۲۰۹۷۵   و   ۰۹۱۲۰۷۷۴۶۷۷